Класичний волейбол


Волейбол як стиль життя!

Як відомо, спорт є важливим фактором гармонійного розвитку людини, хоча б тому, що є засобом ведення здорового способу життя. Проте, це також сприяє організації раціонального відпочинку та, безперечно, створює умови для "живого" спілкування людей, що є не менш важливим в сучасному світі мобільних моніторів та безупинних "лайків".  Поцікавившись  даними міжнародних об’єднань, з’ясувалось, що кожен шостий мешканець планети грає у.....волейбол!  З року в рік його популярність зростає і розповсюджується по всій території України. Оникієве, яке завжди славилось своїми спортсменами, не є винятком. Своїм корінням волейбол тут сягає ще 90-х років минулого століття. Саме тоді, спортсмени та ентузіасти вперше взяли участь у районному чемпіонаті з волейболу. З часом цей вид спорту набирає обертів. Ним захоплюється підростаюче покоління, а ті в свою чергу беруть "під крило" молодших.
Сьогоднішній волейбол в селі Оникієве - це три повноцінні команди, які виступають на районних змаганнях. Тут і молодь, і "ветерани" волейбольної справи, які  дають фору молодим. Протягом року в нас проводиться безліч сільських змагань, де завжди є місце волейболу. Щороку, в лютому, селі відбуваються змагання з волейболу присвячені Героям Небесної Сотні. Ці змагання збирають людей всіх поколінь, які люблять грати чи просто спостерігати за грою.
Оникіївці є постійними учасниками чемпіонату Маловисківського району з волейболу. На їхньому рахунку шість золота, п’ять срібла та  п’ять бронзи. І це далеко не вичерпний список їхніх досягнень.             19 березня 2016-го року відбувся черговий районний чемпіонат по волейболу. Оникієве представляли ВК "Лісгосп" та ВК "Оникієве". В результаті проведених змагань наші волейболісти відзначились перемогою, зайнявши перше і третє місця відповідно. Завдяки наполегливості, ентузіазму, неймовірному бажанню та величезній любові до спорту, ми прагнемо досягати поставлених перед собою цілей.
У 2009 році, за сприяння спонсорів та завдяки невичерпному ентузіазму самих оникіївців, була створений майданчик для пляжного волейболу. Тепер щорічно там проводять сільські змагання з пляжного волейболу "Кубок імені Миколи Малюги", де можуть прийняти участь всі бажаючі. Ці змагання стали місцем не лише красивої гри, а й підтвердженням того, що оникіївці гостинний та веселий народ.
У 2015 році, за сприяння та підтримки директора Державного підприємства "Оникіївський лісгосп" Сергія Слюсарова, була створена волейбольна команда "Оникіївський лісгосп". Було придбано м’ячі для тренування та гри, закуплено форму. Всі представники команди народились та виросли в рідному селі, є активними учасниками різних видів змагань як на районному рівні, так і на обласному.
У вересні 2015 року ВК "Оникіївський лісгосп" заявила себе учасником  змагань з волейболу серед аматорських команд за першість м. Кіровоград. (див фото 2)  22 березня 2016 року відбулася  гра  цього чемпіонату за участі нашої команди і,   за результатами зустрічей, команда посіла п’яте загальнокомандне місце, обійшовши ВК "ДЮСШ", ВК "Кіровоград", ВК "Світловодськ". 
 У 2016-2017 році, команда посіла почесне 5-те місце. І це стало стимулом для волейболістів. Бо у 2017-2018 роках, турнір завершився для ВК "Лісгосп" почесним 3-ім місцем. 
Останні змагання, які відбувалися восени 2018-навесні 2019 року завершилися для оникіївців сріблом! Другі!

Варто зазначити, що участь у таких змаганнях відкриває зовсім новий рівень підготовки та гри, а це, власне, і нові цілі. Попереду ще багато цікавих задач, які дуже хочеться розв’язати. Неймовірна енергія, завзятість  та любов до своєї малої батьківщини, будуть стимулами для подолання труднощів на шляху до слави с.Оникієве далеко за межами області. Тож приїздіть до нас на волейбол. Вам тут завжди будуть раді!

Немає коментарів:

Дописати коментар