Спортивні традиції


Кожна родина має свої традиції. Оникіївська СПОРТИВНА  родина не є виключенням. Так, протягом року, оникіївці організовують змагання присвячені пам’ятним датам, проходять турніри пам’яті людей, яких сьогодні вже немає серед нас.
Щорічно, в лютому, починаючи ще з кінця минулого століття, оникіївці традиційно проводять турнір з волейболу класичного. Започаткували його як турнір присвячений Дню Захисника Вітчизни. А із 2016-го року став називатися "Турнір з класичного волейболу пам’яті Героїв Небесної Сотні". Разом з тим, в цей день з 2018-го року проводились змагання з волейболу пам’яті Миколи Кішки. Він був одним з тих, хто своїм ентузіазмом підтримував спорт в селі, хто започатковував всі сьогоднішні традиції і завжди стояв попереду, разом з такими ж однодумцями. Популярність волейболу росла з кожним роком. Починаючи з 2017-го року у змаганнях беруть участь і дівчата.
Березень для оникіївців це пора турнірів з шахів та тенісу.
Вже не одне десятиліття спортсмени села підтримують інтелектуальний спорт. Про нього можна почитати у рубриці "Шахи/шахмати" з перших уст. Зазначимо лише, що однією з традицій оникіївців є турнір з шахів імені Олександра Омельчука. Так, сталося, що його життя обірвалося раптово. Спортсмен, постійний учасник турнірів з шахів, гідний супротивник та гарна людина.
З 2018 року у березні, незалежно від відбіркових змагань на районні змагання, в селі Оникієве відбувається турнір з настільного тенісу пам’яті Віталія Добролевського - учителя фізкультури Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст, людини, яка виховала не одне покоління спортсменів села, яка любила та прославляла спорт.

У 2009 році, за сприяння спонсорів та завдяки невичерпному ентузіазму самих оникіївців, була створений майданчик для пляжного волейболу. Тепер щорічно, у липні, там проводять сільські змагання з пляжного волейболу "Кубок імені Миколи Малюги", де можуть взяти участь всі бажаючі. Ці змагання стали місцем не лише красивої гри, а й підтвердженням того, що оникіївці гостинний та веселий народ.

Немає коментарів:

Дописати коментар